Neden
AKMGRUP

Firmamız dinamik kadrosu ve uzun yıllara dayanan elektrik ve mühendislik tecrübesiyle profesyonel çözümler üretmektedir. İş öncesi ve sonrası çalışmalarımızla sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Uzman kadromuz ile üstlendiğimiz işi taahhüt ettiğimiz zamanında tamamlayıp teslim ederek size güvenli ve sorunsuz bir hizmet transferi sağlıyoruz.

Akmgrup Elektrik olarak çevreye duyarlı çalışmalarımız ile iş bitiminde temiz ve güvenli bir ortam bırakıyoruz. İş tesliminden önce yapılan başvurular tarafımızca kontrol edilip gerekirse test edilerek tarafınıza teslim edilir.

ALTYAPI
ELEKTRİK
İŞLERİ

Enerji nakil hatları,
orta gerilim trafo tesisleri,
enerji dağıtım merkezleri, haberleşme altyapı tesisleri mühendislik hizmetleri, projelendirme,
imalat ve devreye alma hizmetleri.

AKM ELEKTRIK KATALOG.png
WhatsApp Image 2020-11-21 at 00.58.36 (1).jpg

ÜSTYAPI
ELEKTRİK İŞLERİ

Nitelikli özel binalar, hastaneler, oteller, rezidanslar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, toplu konut, akıllı konut sistemleri ve endüstriyel tesislerin (aydınlatma, priz, elektromekanik besleme panosu, kablo tava sistemleri, paratoner, çevre aydınlatması) güçlü ve zayıf akım tesisatları, yangın alarmı, Mühendislik hizmetleri, telefon, TV, CCTV, seslendirme, data), enerji dağıtımı, trafo tesisi, jeneratör gibi tüm yüksek ve zayıf akım sistemlerinin yapımı ve devreye alınması.

9.png
10.png